
Фільтр повітряний AUDI Q7, VW TOUAREG III 2.0-3.0 TSI, TDI 15- (вир-во KNECHT-MAHLE) LX3233/6
- Немає в наявності
- Код: 69001266034-omg
1 887 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI Q7, VW TOUAREG III 2.0-3.0 TSI, TDI 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)

КОД ТОВАРУ
69001266034

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX3233/6
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63727 | 4U | 33776VV | 4U Autoparts | 33776VV |
| ALCO FILTER | MD8896 | Blue Print | ADBP220030 | BROTHER | XDA2083 |
| COMLINE | EAF978 | DYNAMATRIX | DAF32336 | FEBI BILSTEIN | 172690 |
| HENGST FILTER | E1338L | HOFFER | 18674 | KLAXCAR FRANCE | FA722z |
| KNECHT | LX32336 | MagnetiMarelli | 154072402674 | MEAT & DORIA | 18674 |
| MILES | AFAI367 | MOTAQUIP | LVFA1674 | MULLER FILTER | PA3727 |
| Quinton Hazell | QFA1178 | SCT Germany | SB2441 | TECNECO FILTERS | AR2255 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0714306 | VAG | 4M0133843C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX32336 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 377.4 мм |
| Ширина | 287 мм |
| Висота | 108.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 1.09800 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 390 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001266034 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 1 887 ₴
