-10%Фільтр повітряний CHEVROLET VOLT 1.4 11- (вир-во DENCKERMANN) A146920
- Готово до відправки
- Код: 69101322598-omg
289 ₴
260,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHEVROLET VOLT 1.4 11- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101322598

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A146920
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63619 | Blue Print | ADG022130 | BOSCH | F026400408 |
| COMLINE | EAF922 | DENCKERMANN | A146920 | FEBI BILSTEIN | 109206 |
| GENERAL MOTORS | 834603 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 20871244 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 834603 |
| MANN-FILTER | C19003 | MOTAQUIP | LVFA1587 | MULLER FILTER | PA3619 |
| NIPPARTS | N1320918 | UFI | 3065300 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A146920 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Volt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101322598 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 260,10 ₴
