Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Caterpillar C13145/2(MANN)

КОД ТОВАРУ
18101293301

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C13145/2
(MANN-FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| № артикула рекомендованого додатку |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAN | C131452 | MITSUBISHI | 3214311700 | TOYOTA | 256G108011 |
| VOLVO | 14519261 | VOLVO | 11711494 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C131452 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 304 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (кг) | 0.40000 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 350 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101293301 |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| No артикула рекомендованого прил | CF 97/2 |
- Ціна: 1 285 ₴

