Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT (TRUCK) (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
441145

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E452L01
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD7516 | ALPHA FILTER | AF0181 | ARMAFILT | L3134650 |
| ASAS | HF5137 | ASAS | HF5197 | BALDWIN | RS3727 |
| BIG FILTER | GB514 | BOSCH | 0986626766 | BOSCH | F026400145 |
| BOSCH | F026400083 | BOSCH | 0986626770 | BOSS FILTERS | BS01032 |
| CLEAN FILTERS | MA1403 | CLEAN FILTERS | MA3422 | DENCKERMANN | A140205 |
| DENCKERMANN | A149004 | DIAMAX | DA5001 | DONALDSON | P780622 |
| DONALDSON | P785522 | DONALDSON | P776745 | DONALDSON | P783658 |
| DONALDSON | P783889 | Donaldson-AU | P780622 | Donaldson-AU | P785522 |
| DT | 625002 | DT | 625005 | FEBI BILSTEIN | 34099 |
| FIL FILTER | HP2537 | FILTRON | AM471 | FLEETGUARD | AF25333 |
| FLEETGUARD | AF26244 | FRAD | 20374620 | FRAM | CA8666 |
| FRAM | LAF8496 | GCG TURBOS AUSTRALIA | RYHDA6053 | GIF FILTER | GA924 |
| GPC | FC809 | HENGST FILTER | E452L01 | HENGST FILTER | E452L |
| HENGSTENBERG | E452L | HENGSTENBERG | E452L01 | HIFI FILTER | SA17347 |
| IRISBUS | 5001018011 | IVECO | 5001018011 | IWIS | LATT138 |
| KAGER | 120253 | KLAXCAR FRANCE | FA188z | KNECHT | 5001865723 |
| KNECHT | LX2068 | KNECHT | LX713 | KOLBENSCHMIDT | 50014127 |
| LEINA | QF36A00099 | LUBERFINER | LAF8496 | LUCAS | LFAF708 |
| LUCAS | LFAF708K | LUCAS FILTERS | LFAF708 | LUCAS FILTERS | LFAF708K |
| M-Filter | A852 | M-Filter | A501 | MagnetiMarelli | 154705366650 |
| MagnetiMarelli | 154096897870 | MAHLE | LX2068 | MALO | 1500138 |
| MANN-FILTER | C311410 | MANN-FILTER | C321447 | MECAFILTER | FJ3356 |
| MECAFILTER | FA3169 | MECAFILTER | FA3356 | MEYLE | 16343210003 |
| MISFAT | R357 | MISFAT | R607 | MISFAT | KITR607R457 |
| MITWELL | MA1403 | OREX | 652025 | PARKER RACOR | PFA5617 |
| PARTS MALL | PAX007Y | POLCAR | BSF026400145 | PZL Filters | WA202150S |
| PZL SEDZISZOW | WA202150S | RACOR | PFA5617 | RENAULT | 5010230841 |
| RENAULT | 5000230916 | RENAULT | 5001018011 | RENAULT | 5001865723 |
| RIDER | RD892 | RIDER | RD1311 | RIDER | RD319 |
| RIDEX | 8A1144 | RYCO | HDA6053 | SAKURA | A2533 |
| SAKURA Automotive | A2533 | SAMPA | 061328 | SCT | SB3119 |
| SCT Germany | SB3119 | Sofima | S7357A | Sofima | S7643A |
| SogefiPro | FLI6925 | SogefiPro | FLI9306 | Stark | SKAF0061143 |
| STARKE | SKAF0061143 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр RENAULT TRUCKS Premium 2 | Фільтр RENAULT TRUCKS Magnum | Фільтр RENAULT TRUCKS Midlum |
| Фільтр Volvo FL II | Фільтр Volvo FE | Фільтр Volvo FL III |
| Фільтр Volvo FE II |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E452L01 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 312 мм |
| Внутрішній діаметр | 180 мм |
| Висота | 464 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 4.34000 |
| Висота упаковки, мм | 320 |
| Довжина упаковки, мм | 500 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 441145 |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання, мм | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 3 365 ₴

