Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
46001831

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1583
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A62106 | ALCO (ZYPERN) | MD8160 | ALCO FILTER | MD8160 |
| ALPHA FILTER | AF1829s | AMC Filter | NA2610 | AP XENERGY | X1521770 |
| AP-XENERGY | X1521770 | ASHIKA | 2001137 | ASHUKI | N00294 |
| AUTOMEGA | 180031810 | AUTOMEGA | 3044170142 | BERNHARDT | DAF1583 |
| Blue Print | ADN12242 | Blue Print | ADZ92221 | BORG & BECK | BFA2023 |
| BOSCH | F026400103 | BOSCH | S0103 | BREMSI | FA0654 |
| BSG | BSG75135020 | CHAMPION | CAF100770P | CHAMPION | U770606 |
| CHRYSLER | 4414665 | CLEAN FILTERS | MA3008 | COMLINE | EAF558 |
| CONTINENTAL | 28000200682 | Contitech | 28000200682 | COOPERS | PA7470 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7470 | DACIA | 8200490109 | DACIA | 8200095976 |
| DACIA | 165464407R | DACIA | 165464556R | DELLO | 013044170142A |
| DELLO | 180031810 | DELLO | 3044170142 | DENCKERMANN | A140727 |
| DIAMAX | DA2098 | DJ PARTS | FA1590 | EUROREPAR | 1613720680 |
| FAST | FT37121 | FEBI BILSTEIN | 34401 | FI.BA | FA498 |
| FI.BA filter | FA498 | FIL FILTER | HP2224 | FILTRON | AP1373 |
| FRAM | CA9847 | GENERAL MOTORS | 4411279 | GENERAL MOTORS | 4416680 |
| GENERAL MOTORS | 4417142 | GM | 91168237 | GM | 93188943 |
| GM | 93160660 | GM | 93856649 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93188943 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93856649 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93160660 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4417142 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4411279 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4416680 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 91168237 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4414665 | GM Korea | 91168237 | GM Korea | 93856649 |
| GM Korea | 93160660 | GM Korea | 93188943 | HANS PRIES | 207034 |
| Hans Pries (Topran) | 207034 | HENGST FILTER | E614L | HENGSTENBERG | E614L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321067 | HOFFER | 18353 | IAP QUALITY PARTS | 12113164 |
| IFA | 72106 | Interparts | IPA293 | IPS Parts | IFA3106 |
| Japanparts | FA137S | JAPKO | 20137 | JC PREMIUM | B2R056PR |
| JP GROUP | 1218609509 | KAGER | 120721 | KAISHIN | A10150 |
| KAMOKA | F211101 | KAVO | NA2610 | KAVO PARTS | NA2610 |
| KLAXCAR FRANCE | FA183Z | KNECHT | LX1583 | KOLBENSCHMIDT | A380403 |
| KRAFT | 1711900 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711900 | LUCAS FILTERS | LFAF286 |
| LYNX | LA245 | M-Filter | K726 | MagnetiMarelli | 153071760129 |
| MagnetiMarelli | 154068866830 | MagnetiMarelli | 600000030750 | MALO | 1500052 |
| MANDO | MMF015330 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015330 | MANN-FILTER | C30163 |
| MAPCO | 60376 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan PRIMASTAR автобус (X83) | Фільтр Nissan PRIMASTAR фургон (X83) | Фільтр Opel VIVARO A COMBI (X83) |
| Фільтр Opel VIVARO A ФУРГОН (X83) | Фільтр Opel VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | Фільтр Renault TRAFIC II автобус (JL) |
| Фільтр Renault TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) | Фільтр Renault TRAFIC II фургон (FL) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1583 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота 1 [мм] | 53 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 285 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 46001831 |
| Найбільша довжина [мм] | 297 |
| Рік виробництва до | 12/1987 |
| Ширина паковання | 305 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 855 ₴

