Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611351

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX957/2
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60784 | AC | PC2240E | ACDelco | PC2240E |
| ALCO FILTER | MD8264 | AP XENERGY | X1521755 | AP-XENERGY | X1521755 |
| ASAM | 70331 | ASHIKA | FA0703JM | ASHUKI | PAL22021 |
| AUTOMOTOR FRANCE | PAF8200 | BERNHARDT | DAF9572 | Blue Print | ADR162208 |
| Blue Print | ADR162206 | BORG & BECK | BFA2010 | BOSCH | S9406 |
| BOSCH | 1987429406 | BOSCH | F026400441 | BOSCH | F026401735 |
| BOSCH | 0986TF0041 | BREMSI | FA0122 | BROTHER | XDA729 |
| CHAMPION | U755606 | CHAMPION | CAF100755P | CHAMPION LUBRICANTS | U755606 |
| CLEAN FILTERS | MA1348 | COMLINE | EAF506 | CONTINENTAL | 28000200172 |
| Contitech | 28000200172 | COOPERS | PA7450 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7450 |
| DACIA | 8200166615 | DACIA | 8200371661 | DACIA | 8200378889 |
| DACO Germany | DFA3001 | DENCKERMANN | A140693 | DIAMAX | DA2005 |
| DJ PARTS | FA1711 | EUROREPAR | E147278 | FEBI BILSTEIN | 30984 |
| FENOX | FAI137 | FI.BA | FA2045 | FI.BA filter | FA2045 |
| FIL FILTER | HP2130 | FILTRON | AP1852 | FRAM | CA9754 |
| Fram-Au | CA9754 | GM | 8293 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8293 |
| GM Korea | 8293 | GOODWILL | AG370 | HANS PRIES | 700254 |
| Hans Pries (Topran) | 700254 | HENGST FILTER | E577L | HENGSTENBERG | E577L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320838 | HOLA | SA143 | Japanparts | FA0703JM |
| JAPKO | FA0703JM | JC PREMIUM | B2R048PR | JP GROUP | 4318601709 |
| JS ASAKASHI | A0217 | KAGER | 120694 | KAMOKA | F204101 |
| KLAXCAR FRANCE | FA075z | KNECHT | LX957 | KNECHT | LX2631 |
| KNECHT | LX3014 | KNECHT | LX9572 | KOLBENSCHMIDT | 50014193 |
| KRAFT | 1715018 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1715018 | LEINA | QF36A00137 |
| LUCAS FILTERS | LFAF129 | LYNX | LA1403 | M-Filter | K498 |
| MagnetiMarelli | 154066327230 | MagnetiMarelli | 152071758671 | MagnetiMarelli | 359002300100 |
| MALO | 1500051 | MANN-FILTER | C2512 | MAPCO | 60118 |
| MASTER SPORT | 2512LFPCSMS | MASTER-SPORT | 2512LFPCSMS | MASTER-SPORT | 450002053 |
| MASUMA | MFAE422 | MAXGEAR | 260209 | MECAFILTER | ELP9063 |
| METAL LEVE | LX9573 | MEYLE | 16123210008 | MEYLE | 16123210021 |
| MEYLE | 16123210014 | MGA | FA3003 | MILES | AFAU109 |
| MISFAT | P421 | MOBILAND | 801001310 | MOTAQUIP | VFA1089 |
| MOTAQUIP | VFA1045 | MOTRIO | 8671014116 | MULLER FILTER | PA784 |
| NPS | R132T01 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | Фільтр Renault MEGANE II седан (LM0/1_) | Фільтр Renault MEGANE II универсал (KM0/1_) |
| Фільтр Renault SCENIC II (JM0/1_) | Фільтр Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | Фільтр Renault MEGANE II COUPE-CABRIOLET (EM0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX9572 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Sentra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота 1 [мм] | 57,3 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611351 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 243 |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 536 ₴

