Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611431

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX805
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60119 | AC | PC655 | AC | ADT32237 |
| AC | PC974 | AC | PC2189E | ACKOJA | A700015 |
| ALCO (ZYPERN) | MD9934 | ALCO FILTER | MD9934 | ALPHA FILTER | AF1781 |
| AMC | TA1184 | AMC Filter | TA1184 | ASHIKA | 2002250 |
| ASHUKI | T10505 | BERNHARDT | DAF805 | Blue Print | ADT32243 |
| Blue Print | ADT32237 | BOSCH | 1457433784 | BOSCH | S3784 |
| BREMSI | FA1976 | CHAMPION | U676 | CHAMPION | CAF100676P |
| CHAMPION | U676606 | CLEAN FILTERS | MA1102 | COMLINE | CTY12176 |
| COOPERS | PA7449 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7449 | CUMMINS | FA250 |
| Cummins Investmen | FA250 | Delphi Poland S.А. | AF0254 | DENCKERMANN | A140151 |
| DIAMAX | DA2382 | DJ PARTS | FA1026 | DJ PARTS | FA1219 |
| DYNAMATRIX | DAF805 | EUROREPAR | E147262 | FEBI BILSTEIN | 27273 |
| FI.BA | FA204 | FI.BA filter | FA204 | FIL FILTER | HP5022 |
| FILTRON | AP167 | FRAM | CA5527 | FRAM | CA5542 |
| GOODWILL | AG522 | HENGST FILTER | E628L | HENGSTENBERG | E628L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322050 | HOFFER | 16012 | IAP QUALITY PARTS | 12117091 |
| Interparts | IPA139 | IPS | IFA3250 | IPS Parts | IFA3250 |
| Japanparts | FA250S | Japanparts | JFA250S | JAPKO | 20250 |
| JC PREMIUM | B22050PR | JP | T1215050JP | JP GROUP | 4818603009 |
| JS ASAKASHI | A176J | JS ASAKASHI | A169J | JS ASAKASHI | A169 |
| JS ASAKASHI | A176 | KAGER | 120272 | KAISHIN | A176 |
| KAVO | TA1184 | KAVO PARTS | TA1184 | KNECHT | LX805 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013845 | LUCAS FILTERS | LFAF400 | LYNX | LA184 |
| M-Filter | K236 | MagnetiMarelli | 154098629880 | MagnetiMarelli | 600000031190 |
| MALO | 1500260 | MANN-FILTER | C2326 | MAPCO | 60466 |
| MASTER-SPORT | 2326LFPCSMS | MASUMA | MFA299 | MAXGEAR | 260373 |
| MDR | MAF3250 | MEAT&DORIA | 16012 | MECAFILTER | ELP3801 |
| MEYLE | 30123210013 | MGA | FA3274 | MISFAT | P170 |
| MISFAT | P628 | MOTAQUIP | VFA808 | MOTRIO | 8550500550 |
| MULLER FILTER | PA119 | NIPPARTS | J1322050 | Nissan | AY120TY020 |
| NPS | T132A55 | Omnicraft | 2133704 | OPEN PARTS | EAF353110 |
| Optimal | FA00894 | PARTS MALL | PAF042 | PATRON | PF1080 |
| PEMEBLA | JAPFA250S | POLCAR | PA7449 | POLCAR | BS1457433784 |
| PROFIT | 15123110 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Toyota COROLLA (_E10_) | Фільтр Toyota COROLLA Compact (_E10_) | Фільтр Toyota COROLLA УНИВЕРСАЛ (_E10_) |
| Фільтр Toyota COROLLA (_E11_) | Фільтр Toyota COROLLA (_E8_) | Фільтр Toyota COROLLA Compact (_E11_) |
| Фільтр Toyota COROLLA Liftback (_E10_) | Фільтр Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | Фільтр Toyota COROLLA УНИВЕРСАЛ (_E11_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX805 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 223.5 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 42 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | 4Runner, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.25600 |
| Висота 1 [мм] | 42 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611431 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 223,5 |
| Ширина паковання | 240 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 544 ₴

