Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний WA9576/AP142/10 (вир-во WIX-FILTERS)

КОД ТОВАРУ
69111135

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9576
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63520 | 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63344 | ACDelco | 19372637 |
| ACKOJA | A700232 | ALPHA FILTER | AF1003 | AMC Filter | TA1688 |
| AND | 3C133010 | ASHIKA | 2002257 | ASHUKI | 03961012 |
| AVS AUTOPARTS | PM976 | Azumi | A21015 | Blue Print | ADT32296 |
| BORG & BECK | BFA2251 | BOSCH | F026400188 | BOSCH | 09864B0017 |
| BROTHER | XDA310 | CHAMPION | U920606 | CHAMPION | U920 |
| CHAMPION | CAF100920P | CHAMPION LUBRICANTS | CAF100920P | COMLINE | CTY12185 |
| COOPERS | PA7592 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7592 | CWORKS | B130110114 |
| DENCKERMANN | A140819 | DIAMAX | DA2776 | DJ PARTS | FA1031 |
| Dr!ve+ | DP1110100561 | EURO REPAR | 1680348480 | EURO REPAR | 1682264480 |
| EURO REPAR | 1680345880 | EUROREPAR | 1680345880 | EUROREPAR | 1680348480 |
| EUROREPAR | 1682264480 | EUROREPAR | 1667452580 | FENOX | FAI150 |
| FIL FILTER | HP5066 | FILTRON | AP14210 | FRAM | CA10169 |
| Fram-Au | CA10169 | GCG TURBOS AUSTRALIA | RYA1558 | GOODWILL | AG339 |
| GUD | AG1445 | GUD FILTERS | AG1445 | Hans Pries (Topran) | 600018 |
| HENGST FILTER | E1217L | HERTH + BUSS ELPARTS | J1322097 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322097 |
| Herth+Buss | J1322097 | HIFI FILTER | SA8441 | HOFFER | 18373 |
| Interparts | IPA199 | Interparts | IPA199P | IPS Parts | IFA3262 |
| IWIS | LAT552 | Japanparts | FA257S | JAPKO | 20257 |
| JC PREMIUM | B22104PR | JP GROUP | 4818602309 | JS ASAKASHI | A1015 |
| KAGER | 120747 | KAISHIN | A10156 | KLAXCAR FRANCE | FA473z |
| KNECHT | LX2681 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1713701 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1715939 |
| LEINA | QF36A00042 | LOTUS | A132E6324S | LUCAS FILTERS | LFAF453 |
| LYNX | LA198 | M-Filter | K7093 | MagnetiMarelli | 600000031570 |
| MagnetiMarelli | 153071762550 | MAHLE | LX2681 | MAHLE | LX3263 |
| MAHLE | LX4608 | MANDO | EAF00064M | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00064M |
| MANN-FILTER | C26003 | MANN-FILTER | C36003 | MASTER SPORT | 26003LFPCSMS |
| MASTER-SPORT | 26003LFPCSMS | MAXGEAR | 261336 | MAXGEAR | 261414 |
| MDR | MAF3257 | MEAT&DORIA | 18373 | MECAFILTER | ELP9297 |
| MEYLE | 30123210031 | MGA | FA3374 | MISFAT | P683 |
| MOTAQUIP | VFA1210 | MOTRIO | 8550500540 | MULLER FILTER | PA3520 |
| MULLER FILTER | PA3344 | NIPPARTS | J1322101 | NPS | T132A116 |
| OPEN PARTS | EAF351310 | Optimal | FA00811 | PARTS MALL | PAF098 |
| PATRON | PF1914 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Toyota RAV 4 III (_A3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9576 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, BYD, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Venza, Avalon, Camry, RAV4, Vibe, Exige, Evora, S6, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 270 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69111135 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 465 ₴

