Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
651102

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX827
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| № документа якості |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63383 | AC | PC2173E | AC | PC903 |
| AC | ADG02218 | ACDelco | PC2173E | ALCO FILTER | MD9668 |
| ALPHA FILTER | Ф1618 | ALPHA FILTER | AF1618 | AMC | DA744 |
| AMC Filter | DA744 | ASHIKA | 2003385 | ASHUKI | J00301I |
| BERNHARDT | DAF827 | Blue Print | ADG02218 | BOSCH | S3963 |
| BOSCH | 1457433963 | CHAMPION | U682606 | CHAMPION | U682 |
| CHAMPION | CAF100682P | CLEAN FILTERS | MA1309 | COMLINE | CDW12103 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7286 | Delphi Poland S.А. | AF0318 | DENCKERMANN | A140007 |
| DIAMAX | DA2302 | DJ PARTS | FA1518 | EUROREPAR | E147219 |
| FENOX | FAI113 | FI.BA filter | FA361 | FIL FILTER | HP5030 |
| FILTRON | AP0821 | FRAM | CA5944 | FRAM | PA7286 |
| FRAM | AF7967 | GM | P96182220 | GM | 96182220 |
| GM | 96541661 | GM | P96183740 | GM | 96182220D |
| GM | 96183740 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96183740 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96182220 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96182220 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96182220D | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96183740 |
| GM Korea | 96183740 | GM Korea | P96183740 | GM Korea | 96182220D |
| GM Korea | 96182220 | GM Korea | P96182220 | GOODWILL | AG6062 |
| GOODWILL | AG606 | HENGST FILTER | E763L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320900 |
| HOFFER | 16069 | HOLA | SA111 | Interparts | IPAD009 |
| IPS Parts | IFA3385 | Japanparts | JFA385S | Japanparts | FA385S |
| JAPKO | 20385 | JC PREMIUM | B20004PR | JC PREMIUM | B20003PR |
| JP GROUP | 6318600109 | KAGER | 120305 | KAISHIN | A10001 |
| KAMOKA | F201401 | KAVO PARTS | DA744 | KOLBENSCHMIDT | 50014109 |
| LEINA | QF36A00084 | LYNX | LA1515 | M-Filter | K407 |
| MagnetiMarelli | 154098789430 | MagnetiMarelli | 600000030050 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MAF051 |
| MANN-FILTER | C2229 | MAPCO | 60502 | MASTER-SPORT | 2229LFPCSMS |
| MDR | MAF3385 | MEAT&DORIA | 16069 | MECAFILTER | ELP3839 |
| MEYLE | 29123210003 | MGA | FA3260 | MOTAQUIP | VFA915 |
| MULLER FILTER | PA3383 | NIPPARTS | J1320900 | NPS | D132O06 |
| Omnicraft | 2133243 | ONNURI | GFAD007 | OPEN PARTS | EAF346310 |
| Optimal | FA00597 | P.B.R. | AI5195 | PARTS MALL | PAC008 |
| PATRON | PF1138 | PEMEBLA | JAPFA385S | PROFIT | 15122104 |
| PURFLUX | A1322 | PUROLATOR | A35368 | PUROLATOR | A27919 |
| Quinton Hazell | QFA0162 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Daewoo LANOS (KLAT) | Фільтр Daewoo LANOS седан (KLAT) | Фільтр ZAZ LANOS Наклонная задняя часть |
| Фільтр ZAZ LANOS седан | Фільтр ZAZ LANOS PICK-UP |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX827 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 212.5 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Chery, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Kimo, Sens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота 1 [мм] | 40 |
| Висота паковання | 45 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 651102 |
| Найбільша довжина [мм] | 212,5 |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| № документа якості | ТУ У 34.3-30386962-003-2001 |
- Ціна: 397 ₴

