Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611139

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX864
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63664 | ALPHA FILTER | AF1860 | AND | 3C129005 |
| AND | 32129003 | ASHIKA | FA0927JM | AUTOMEGA | 180027110 |
| BERNHARDT | DAF864 | Blue Print | ADV182252 | Blue Print | ADV182235 |
| BOSCH | F026400007 | BOSCH | S0007 | BROTHER | XDA1218 |
| CLEAN FILTERS | MA1357 | COMLINE | EAF618 | CONTINENTAL | 28000242172 |
| Contitech | 28000242172 | COOPERS | FL9197 | COOPERS | PA7722 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | FL9197 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7722 | DELLO | 180027110 |
| DENCKERMANN | A140735 | DIAMAX | DA2152 | DONALDSON | P615748 |
| EUROREPAR | E147259 | FEBI BILSTEIN | 32245 | FILTRON | AP1575 |
| Finwhale | AF966 | FRAM | CA10756 | FRAM | CA11068 |
| HANS PRIES | 112387 | Hans Pries (Topran) | 116702 | Hans Pries (Topran) | 112387 |
| HENGST FILTER | E1352L | HENGST FILTER | E587L01 | HENGSTENBERG | E587L01 |
| Interparts | IPAP1571 | Japanparts | FA0927JM | JAPKO | FA0927JM |
| JC PREMIUM | B2W073PR | JP GROUP | 1118604600 | JS ASAKASHI | A0327 |
| KAGER | 120827 | KAMOKA | F231701 | KNECHT | LX786 |
| KNECHT | LX864 | KOLBENSCHMIDT | 50014654 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1710681 |
| LEINA | QF36A00204 | LUCAS | LFAF508 | LUCAS FILTERS | LFAF508 |
| LYNX | LA10181 | M-Filter | K7241 | MagnetiMarelli | 154065987000 |
| MALO | 1500586 | MANN-FILTER | C321911 | MAPCO | 60826 |
| MASTER-SPORT | 32191LFPCSMS | MASTER-SPORT | 450001762 | MASTER-SPORT | 450002163 |
| MASTER-SPORT | 450001823 | MASTER-SPORT | 450002143 | MECAFILTER | ELP9108 |
| MEYLE | 1123210011 | MEYLE | 1123210012 | MILES | AFAU170 |
| MULLER FILTER | PA3664 | OPEN PARTS | EAF334010 | Optimal | FA00871 |
| OSSCA | 02699 | PARTS MALL | PAX069X | PATRON | PF1325 |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444PQ | POLCAR | BSF026400007 | POLCAR | PA7722 |
| POLCAR | S114235 | PURFLUX | A1499 | PURFLUX | A1387 |
| PURFLUX | A1169 | Quinton Hazell | QFA0448 | RIDER | RD1340WA9449 |
| RIDER | REC130261 | RIDEX | 8A0329 | SAKURA | A31080 |
| SAKURA Automotive | A31080 | SCT | SB2215 | SCT Germany | SB2215 |
| Sofima | S3350A | Sofima | S3647A | Solgy | 103069 |
| Solgy | 103033 | Stark | SKAF0060335 | STARKE | SKAF0060335 |
| Stellox | 7101104SX | SWAG | 30932245 | TECNOCAR | A2431 |
| TECNOCAR | A2344 | UFI | 3035000 | UFI | 3064700 |
| UNICO FILTER | AE31661 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр VW TRANSPORTER V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Фільтр VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Фільтр VW TRANSPORTER V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) |
| Фільтр VW TRANSPORTER V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7JE, |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX864 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 311.6 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 66.9 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.46400 |
| Висота 1 [мм] | 66,9 |
| Висота паковання | 68 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611139 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 311,6 |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 836 ₴

