Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фiльтр повітряний DAEWOO Lanos, Nexia 97- (вир-во CHAMPION)

КОД ТОВАРУ
4611902104

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CAF100682P
(CHAMPION)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Фiльтр повітряний DAEWOO Lanos, Nexia 97- (вир-во CHAMPION)
Старий номер U682
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63383 | AC | PC2173E | AC | ADG02218 |
| AC | PC903 | ACDelco | PC2173E | ALCO FILTER | MD9668 |
| ALPHA FILTER | AF1618 | ALPHA FILTER | Ф1618 | AMC | DA744 |
| AMC Filter | DA744 | ASHIKA | 2003385 | ASHUKI | J00301I |
| AVS AUTOPARTS | P102 | BERNHARDT | DAF827 | Blue Print | ADG02218 |
| BOSCH | S3963 | BOSCH | 1457433963 | CHAMPION | U682606 |
| CHAMPION | U682 | CLEAN FILTERS | MA1309 | COMLINE | CDW12103 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7286 | Delphi Poland S.А. | AF0318 | DENCKERMANN | A140007 |
| DJ PARTS | FA1518 | EUROREPAR | E147219 | FENOX | FAI113 |
| FI.BA filter | FA361 | FIL FILTER | HP5030 | FILTRON | AP0821 |
| FRAM | PA7286 | FRAM | CA5944 | FRAM | AF7967 |
| GM | 96541661 | GM | 96182220D | GM | 96183740 |
| GM | P96182220 | GM | P96183740 | GM | 96182220 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96183740 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96182220 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96182220 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96182220D | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96183740 | GM Korea | 96182220 |
| GM Korea | 96182220D | GM Korea | 96183740 | GM Korea | P96183740 |
| GM Korea | P96182220 | GOODWILL | AG606 | GOODWILL | AG6062 |
| HENGST FILTER | E763L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320900 | HOFFER | 16069 |
| Interparts | IPAD009 | IPS Parts | IFA3385 | Japanparts | FA385S |
| Japanparts | JFA385S | JAPKO | 20385 | JC PREMIUM | B20003PR |
| JP GROUP | 6318600109 | KAGER | 120305 | KAISHIN | A10001 |
| KAMOKA | F201401 | KAVO PARTS | DA744 | KLAXCAR FRANCE | FA423z |
| KNECHT | LX827 | KOLBENSCHMIDT | 50014109 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1718330 |
| LEINA | QF36A00084 | LYNX | LA1515 | M-Filter | K407 |
| MagnetiMarelli | 154098789430 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MAF051 | MANN-FILTER | C2229 |
| MAPCO | 60502 | MASTER-SPORT | 2229LFPCSMS | MDR | MAF3385 |
| MEAT&DORIA | 16069 | MECAFILTER | ELP3839 | MEYLE | 29123210003 |
| MGA | FA3260 | MOTAQUIP | VFA915 | MULLER FILTER | PA3383 |
| NIPPARTS | J1320900 | NPS | D132O06 | Omnicraft | 2133243 |
| ONNURI | GFAD007 | OPEN PARTS | EAF346310 | Optimal | FA00597 |
| P.B.R. | AI5195 | PARTS MALL | PAC008 | PATRON | PF1138 |
| PROFIT | 15122104 | PURFLUX | A1322 | PUROLATOR | A27919 |
| PUROLATOR | A35368 | Quinton Hazell | QFA0162 | RIDER | RD1340WA6250 |
| SCT Germany | SB975 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100682P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chery, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Kimo, Nexia, Sens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | CHAMPION |
| Вага (кг) | 0.31600 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4611902104 |
| Ширина паковання | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421990000 |
- Ціна: 326 ₴

