Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI I10 (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
46103807

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX2649
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63473 | ACKOJA | A520403 | ALCO (ZYPERN) | MD8416 |
| ALCO FILTER | MD8416 | AMC Filter | HA709 | ASHIKA | 200HH16 |
| ASHUKI | Y01725 | BERNHARDT | DAF2649 | Blue Print | ADG02287 |
| BORG & BECK | BFA2385 | BOSCH | F026400127 | BREMSI | FA1040 |
| BSG | BSG40135018 | CHAMPION | U943 | CHAMPION | CAF100943P |
| CHAMPION | U943606 | CHAMPION LUBRICANTS | U943606 | CHAMPION LUBRICANTS | CAF100943P |
| CLEAN FILTERS | MA3243 | COMLINE | EAF721 | CONTINENTAL | 28000203562 |
| Contitech | 28000203562 | COOPERS | PA7637 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7637 |
| DENCKERMANN | A141023 | DIAMAX | DA2825 | DJ PARTS | FA1475 |
| DYNAMATRIX | DAF2649 | EUROREPAR | 1611156680 | FI.BA | FA388 |
| FI.BA filter | FA388 | FILTRON | AP1073 | FRAM | CA10630 |
| Hans Pries (Topran) | 820855 | HENGST FILTER | E1076L | HERTH + BUSS ELPARTS | J1320532 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320532 | HOFFER | 18400 | IAP QUALITY PARTS | 12107092 |
| Interparts | IPAH048 | IPS Parts | IFA3H17 | Japanparts | FAH16S |
| JAPKO | 20H16 | JC PREMIUM | B20528PR | JP GROUP | 3518601609 |
| JS ASAKASHI | A9318 | KAISHIN | A10207 | KAMOKA | F226101 |
| KAVO | HA709 | KAVO PARTS | HA709 | KLAXCAR FRANCE | FA462z |
| KNECHT | LX2649 | KOLBENSCHMIDT | A520403 | LUCAS FILTERS | LFAF195 |
| LYNX | LA1954 | MagnetiMarelli | 600000029870 | MagnetiMarelli | 153071762377 |
| MagnetiMarelli | 154703838480 | MALO | 1500543 | MANN-FILTER | C24010 |
| MAPCO | 60593 | MASTER SPORT | 24010LFPCSMS | MASTER-SPORT | 24010LFPCSMS |
| MASUMA | MFAK305 | MDR | MAF3H16 | MEAT&DORIA | 18400 |
| MECAFILTER | ELP9350 | MEYLE | 37123210004 | MISFAT | P509 |
| Mobis | 281130X000 | MOTAQUIP | LVFA1411 | MOTRIO | 8550500415 |
| MULLER FILTER | PA3473 | NIPPARTS | N1320530 | NPS | H132I39 |
| Omnicraft | 2133708 | ONNURI | GFAH074 | OPEN PARTS | EAF322810 |
| Optimal | FA00683 | PARTS MALL | PAA064 | POLCAR | PA7637 |
| POLCAR | BSF026400127 | PROFIT | 15123133 | PURFLUX | A1312 |
| Quinton Hazell | QFA0683 | RED LINE | 36HY063 | RED-LINE | 36HY063 |
| REVITA | FRA01144 | RIDEX | 8A0302 | SAKURA | A28510 |
| SAKURA Automotive | A28510 | SCT Germany | SB2363 | SK SPEEDMATE | SMAFH052 |
| Sofima | S3468A | Stark | SKAF0060308 | STARKE | SKAF0060308 |
| Stellox | 7101487SX | TOKOCARS | T1203028 | UFI | 3046800 |
| VAICO | V520136 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai i10 (PA) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX2649 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.23000 |
| Висота 1 [мм] | 30 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 46103807 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 235 |
| Ширина паковання | 240 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 571 ₴

