Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний WA6332/AP149 (вир-во WIX-Filtron UA)

КОД ТОВАРУ
4410136

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA6332
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Форма |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ROVER | FA3224 | VOLVO | 3528093 | VOLVO | 9155711 |
| VOLVO | 9141094 | VOLVO | 91557116 | VOLVO | 91862624 |
| VOLVO | 91862623 | VOLVO | 91410947 | VOLVO | 35280932 |
| VOLVO | 91410944 | VOLVO | 9186263 | VOLVO | 9186262 |
| VOLVO | 944577 | VOLVO | 94457769 | VOLVO | 9445776 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Volvo V70 I (875, 876) | Фільтр Volvo S70 (874) | Фільтр Volvo 850 УНИВЕРСАЛ (855) |
| Фільтр Volvo 850 (854) | Фільтр Volvo C70 I КАБРИОЛЕТ (873) | Фільтр Volvo C70 I КУПЕ (872) |
| Фільтр Volvo XC70 CROSS COUNTRY (295) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6332 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V70, S70, XC70, 850, C70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (кг) | 0.36000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 195 |
| Код товару | 4410136 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Форма | кутовою |
| Ширина паковання | 375 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 375 ₴

