Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAN TGS, TGX (вир-во HENGST)

КОД ТОВАРУ
44101273504

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1572L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F026400641 | FEBI BILSTEIN | 170711 | FEBI BILSTEIN | 172600 |
| FILTRON | AM4622 | FLEETGUARD | AF4320 | GOODWILL | AG1126 |
| HENGST FILTER | E1572L | HENGST FILTER | AF04320 | HIFI FILTER | SA17584 |
| MALO | 1500675 | MAN | 81084050037 | MANN-FILTER | C27038 |
| Sofima | S7F27A | UFI | 27F2700 | WIX FILTERS | WA10953 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1572L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Внутрішній діаметр | 170 мм |
| Висота | 502 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 2.00000 |
| Висота паковання | 270 |
| Довжина паковання | 520 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 44101273504 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 3 360 ₴

