-10%Прокладка головки блоку HYUNDAI 2,5CRDi D4CB -11 0,95MM MLS (вир-во Elring) 481.730
- Готово до відправки
- Код: 46101333616-omg
1 954 ₴
1 758,60 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка головки блоку HYUNDAI 2,5CRDi D4CB -11 0,95MM MLS (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
46101333616

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
481.730
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 481730 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.95 мм |
| Товщина після затягування | 0.95 мм |
| Діаметр | 92.35 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Porter, H-1 / Starex, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (кг) | 0.40500 |
| Висота паковання | 5 |
| Довжина паковання | 500 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101333616 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
- Ціна: 1 758,60 ₴
