-10%Прокладка головки блоку TOYOTA 2.0D/2.2D 05-1AD-FTV 2AD-FHT 2AD-FTV 5! 1,10MM MLS (вир-во Elring) 286.760 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69001325935-omg
1 797 ₴
1 617,30 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка головки блоку TOYOTA 2.0D/2.2D 05-1AD-FTV 2AD-FHT 2AD-FTV 5! 1,10MM MLS (вир-во Elring) 286.760 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69001325935-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
286.760
(Elring)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
286.760
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 286760 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.1 мм |
| Товщина після затягування | 1.1 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Проекція поршня від | 0.505 мм |
| Проекція поршня до | 0.56 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | IS, Corolla, Auris, RAV4, Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.44 |
| Висота упаковки, мм | 5 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 550 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001325935-omg |
| Ширина паковання, мм | 230 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
- Ціна: 1 617,30 ₴
