-10%Радіатор обігрівача Renault Megane 16+ (вир-во Van Wezel) 43016700 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46131426489-omg
1 891 ₴
1 701,90 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача Renault Megane 16+ (вир-во Van Wezel) 43016700 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46131426489-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
43016700
(Van Wezel)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
43016700
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Код запчастини | 43016700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 148 мм |
| Ширина ядра радіатора | 203 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.51 |
| Висота упаковки, мм | 70 |
| Довжина упаковки, мм | 255 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131426489-omg |
| Ширина паковання, мм | 210 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 1 701,90 ₴
