Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний IVECO DAILY V 11- (вир-во HENGST)

КОД ТОВАРУ
69101267982

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1516L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 5801317097 | COMLINE | EAF869 | DENCKERMANN | A141763 |
| DT | 717017 | IVECO | 5801317097 | KNECHT | LX3603 |
| MANN-FILTER | C40002 | PATRON | PF1908 | UFI | 3063000 |
| UNIFLUX FILTERS | XA1006 | WIX FILTERS | WA9767 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1516L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.40000 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 400 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101267982 |
| Ширина паковання | 330 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 1 619 ₴

