Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Claas, Liebherr, Wirtgen (Hengst)

КОД ТОВАРУ
18101294395

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1770L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 2991793 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 2996156 | IVECO | 41272212 |
| MAN | 81083040061 | MAN | 81084016082 | MAN | C339206 |
| MAN | C339203 | MERCEDES-BENZ | 8690940003 | MERCEDES-BENZ | A8690940003 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1770L |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 326 мм |
| Внутрішній діаметр | 217 мм |
| Висота | 616 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 6.00000 |
| Висота паковання | 400 |
| Довжина паковання | 700 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101294395 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 400 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 5 588 ₴

