-10%Фільтр повітряний Toyota (вир-во Blue Print) ADT322100
- Готово до відправки
- Код: 68001139815-omg
249 ₴
224,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Toyota (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
68001139815

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADT322100
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63461 | ALCO FILTER | MD8226 | ALPHA FILTER | AF1002 |
| AMC Filter | TA1687 | AND | 3C133012 | AND | 3C133017 |
| ASAM | 70142 | ASHIKA | 2002261 | ASHUKI | T10490 |
| AVS AUTOPARTS | PM979 | BALDWIN | PA4446 | BERNHARDT | DAF1286 |
| BERNHARDT | DAF2792 | BORG & BECK | BFA2177 | BOSCH | F026400114 |
| BROTHER | XDA312 | CHAMPION | CAF100940P | CHAMPION | U940 |
| CHAMPION | U940606 | CLEAN FILTERS | MA3055 | COMLINE | CTY12186 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7547 | DENCKERMANN | A140817 | DIAMAX | DA2815 |
| DJ PARTS | FA1019 | EUROREPAR | 1616268280 | FENOX | FAI105 |
| FI.BA filter | FA223 | FIL FILTER | HP5051 | FILTRON | AP1601 |
| FRAM | AF4015 | FRAM | CA10190 | GOODWILL | AG538ECO |
| HENGST FILTER | E895L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322104 | HOFFER | 18378 |
| Interparts | IPA1015 | IPS Parts | IFA3278 | IWIS | LAT318 |
| Japanparts | FA261S | JAPKO | 20261 | JC PREMIUM | B20011PR |
| JC PREMIUM | B22108PR | JP GROUP | 4818601109 | JS ASAKASHI | A1013 |
| KAISHIN | A10198 | KAMOKA | F212601 | KLAXCAR FRANCE | FA289z |
| KNECHT | LX2792 | KOLBENSCHMIDT | 50014156 | KOLBENSCHMIDT | A700406 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1713830 | LEINA | QF36A00002 | LUCAS FILTERS | LFAF303 |
| LYNX | LA196 | M-Filter | K7042 | MagnetiMarelli | 154705103000 |
| MANN-FILTER | C24005 | MASTER-SPORT | 24005LFPCSMS | MASUMA | MFA1136 |
| MAXGEAR | 260646 | MDR | MAF3261 | MEAT&DORIA | 18378 |
| MECAFILTER | ELP9146 | MEYLE | 30123210008 | MGA | FA3302 |
| MOTAQUIP | LVFA1418 | MOTAQUIP | VFA1176 | MULLER FILTER | PA3461 |
| NIPPARTS | J1322102 | Nissan | AY120TY076 | NPS | T132A114 |
| Omnicraft | 2133093 | OPEN PARTS | EAF352810 | Optimal | FA00878 |
| PARTS MALL | PAF099 | PATRON | PF1915 | PEMEBLA | JAPFA261S |
| PROFIT | 15122633 | PURFLUX | A1262 | PUROLATOR | A19226 |
| Quinton Hazell | QFA0525 | RIDER | RD1340WA9627 | SAKURA | AR33920 |
| SAKURA | A3301 | SAKURA Automotive | A3301 | SCT Germany | SB2189 |
| SCT Germany | SB2306 | SK SPEEDMATE | SMAFJ003 | Sofima | S3554A |
| STARLINE | SFVF7637 | Stellox | 7101052SX | TECNOCAR | A2230 |
| TOKOCARS | T1215108 | TOYOTA | 178010D090 | TOYOTA | 1780121050 |
| TOYOTA | 178010M020 | TOYOTA | 178010T020 | TOYOTA | 178010D060 |
| TOYOTA | 178010T030 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Toyota AURIS (_E15_) | Фільтр Toyota AVENSIS СЕДАН (_T27_) | Фільтр Toyota AVENSIS УНИВЕРСАЛ (_T27_) |
| Фільтр Toyota COROLLA СЕДАН (_E15_) | Фільтр Toyota AURIS (_E18_) | Фільтр Toyota RAV 4 III (_A3_) |
| Фільтр Toyota VERSO (_R2_) | Фільтр Toyota COROLLA СЕДАН (_E18_, ZRE1_) | Фільтр Toyota RAV 4 IV (_A4_) |
| Фільтр Toyota YARIS (_P9_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT322100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Verso, Auris, NX, RAV4, Avensis, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,180 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 68001139815 |
| Номер ходової частини від | GE159928 |
| Номер ходової частини до | GE159927 |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 5911909990 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 224,10 ₴
