Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
440035

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E630L01
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABG | 56283526 | AGCO | 054709R1 | ALCO | MD7722 |
| ALCO FILTER | S222 | ALCO FILTER | MD7722 | BALDWIN | RS3996 |
| BOMAG | 05821464 | BOSCH | F026400237 | CARQUEST | 83711 |
| CATERPILLAR | 2456375 | CLAAS | 7965880 | CLAAS | 05459941 |
| CLAAS | 5459940 | CLAAS | 5459941 | CLAAS | 0005459941 |
| CLAAS | 7997960 | CLAAS | 00005459941 | CLAAS | 05459940 |
| CLAAS | 07965880 | CLAAS | 07997960 | COOPERS | AEM2918 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | AEM2918 | DEMAG | 42052012 | DEUTZ | 1182303 |
| DEUTZ-FAHR | 01182303 | DEUTZ-FAHR | 1182303 | DONALDSON | P782105 |
| Donaldson-AU | P782105 | FIL FILTER | HP2580 | FLEETGUARD | AF26399 |
| FLEETGUARD | AF25767 | GOODWILL | AG1054 | HENGST FILTER | E630L |
| HENGST FILTER | E630L01 | HIFI FILTER | SA17206 | INGERSOLL-RAND | 54672563 |
| JCB | 32925284 | LEINA | QF36A00107 | LIEBHERR | 571558808 |
| LUBERFINER | LAF6098 | M-Filter | A563 | MANN-FILTER | C257103 |
| MANN-FILTER | C25710 | MASSEY FERGUSON | 3902806M1 | MECAFILTER | FA3402 |
| MECAFILTER | FJ3402 | MISFAT | KITR566R593 | MISFAT | R566 |
| OTOKAR | 16M0016626AA | POLCAR | BSF026400237 | RACOR | PFA6602 |
| RIDER | RD1277 | SAKURA Automotive | A5111 | SCHAEFFLER GRUPPE | 5501661140 |
| SCT Germany | SB3307 | SENNEBOGEN | 064199 | SENNEBOGEN | 64199 |
| SENNEBOGEN | 118606 | SENNEBOGEN | SBG064199 | Sofima | S7A06A |
| Stellox | 8121079SX | STEP FILTERS | AE6866 | TEREX | 42052012 |
| TEREX | 5501661140 | UFI | 27A0600 | UNIFLUX FILTERS | XA1931 |
| VALMET | 34088700 | VOLVO | 56283526 | VOLVO | 24424482 |
| VOLVO | 3840036 | WIX FILTERS | 49711 | Вироока ЧП | A563 |
| Ећampiyon Filtre | CR0135 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E630L01 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Внутрішній діаметр | 147 мм |
| Висота | 539 мм |
- Ціна: 2 896 ₴

