Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Volvo CF23430/2(MANN)

КОД ТОВАРУ
18101293282

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CF23430/2
(MANN-FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CASE IH | 426021A1 | CLAAS | 01421670 | DONALDSON | P781399 |
| Donaldson-AU | P781399 | GOODWILL | AG1027 | GOODWILL | AG10261 |
| GUD | ADG1674R | GUD FILTERS | ADG1674R | HENGST FILTER | E1684LS |
| HIFI FILTER | SA16268 | M-Filter | A80981 | MAN | CF234302 |
| MANN-FILTER | CF234302 | MANN-FILTER | CF23430 | MECAFILTER | FA3464 |
| MISFAT | R717 | SAKURA | A7110S | SAKURA Automotive | A7110S |
| Sofima | S7B99A | STEP FILTERS | AE19216 | UFI | 27B9900 |
| WIX FILTERS | 42313 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | CF234302 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 485 мм |
| Внутрішній діаметр | 184 мм |
| Зовнішній діаметр | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (кг) | 0.88700 |
| Висота паковання | 250 |
| Довжина паковання | 250 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 230 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101293282 |
| Ширина паковання | 520 |
| для номера артикула | C 37 2070/2 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 2 475 ₴

