Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA 3.5 4WD (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6010943551

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-04-463
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63757 | AMC Filter | HA8629 | Blue Print | ADH22285 |
| HONDA | 17220R70A00 | Japanparts | FA463S | JAPKO | 20463 |
| JS ASAKASHI | A28003 | KNECHT | LX3742 | MDR | MAF3463 |
| MULLER FILTER | PA3757 | PARTS MALL | PAJ087 | PEMEBLA | JAPFA463S |
| SAKURA | A16910 | TOKOCARS | T1211082 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Honda |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2004463 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 261.2 мм |
| Ширина | 204.2 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.36200 |
| Висота паковання | 45 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6010943551 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 344 ₴

