-10%Фільтр повітряний WA6734/AP135/2 (вир-во WIX-Filtron) WA6734
- Готово до відправки
- Код: 4410143-omx
299 ₴
269,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний WA6734/AP135/2 (вир-во WIX-Filtron)

КОД ТОВАРУ
4410143

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA6734
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Форма |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8252 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8524 | RENAULT | 7700111834 |
| RENAULT | 8200421711 | RENAULT | 8200430865 | RENAULT | 8200799782 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6734 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (кг) | 0.34000 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4410143 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Форма | кутовою |
| Ширина паковання | 250 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 269,10 ₴
