Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611418

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1030
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63179 | ACKOJA | A520140 | AMC | HA690 |
| AMC Filter | HA690 | AMC Filter | KA1584 | ASHIKA | 20H0010 |
| ASHUKI | 03967130 | BERNHARDT | DAF1030 | Blue Print | ADG02253 |
| Blue Print | ADG02236 | BORG & BECK | BFA2226 | BOSCH | 0986AF2065 |
| BOSCH | 0986AF2000 | BOSCH | F026400187 | BOSCH | 09864B0020 |
| BREMSI | FA2290 | BROTHER | XDA071 | BSG | BSG40135012 |
| CHAMPION | CAF100851P | CHAMPION | U851 | CHAMPION | U851606 |
| CHAMPION LUBRICANTS | CAF100851P | CHAMPION LUBRICANTS | U851606 | CLEAN FILTERS | MA1340 |
| COMLINE | CHY12235 | CONTINENTAL | 28000203832 | Contitech | 28000203832 |
| COOPERS | PA7416 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7416 | Delphi Poland S.А. | AF20110 |
| DENCKERMANN | A140345 | DIAMAX | DA2623 | DJ PARTS | FA1445 |
| DYNAMATRIX | DAF1030 | EUROREPAR | 1682949980 | FENOX | FAI154 |
| FI.BA | FA379 | FI.BA filter | FA379 | FIL FILTER | HP2189 |
| FILTRON | AP1082 | FRAM | AF7999 | FRAM | CA9392 |
| Fram-Au | CA9392 | GOODWILL | AG612 | GOODWILL | AG6122 |
| GUD | AG1004 | GUD FILTERS | AG1004 | HANS PRIES | 820945 |
| Hans Pries (Topran) | 820945 | HENGST FILTER | E1202L | HERTH + BUSS ELPARTS | J1320512 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320512 | HOFFER | 18137 | HOLA | SA113 |
| IAP QUALITY PARTS | 12121041G | IAP QUALITY PARTS | 12121041 | IAP QUALITY PARTS | 12107022 |
| Interparts | IPAH027 | IPS Parts | IFA3H10 | Japanparts | JFAH10S |
| Japanparts | FAH10S | JAPKO | 20H10 | JC PREMIUM | B20318PR |
| JC PREMIUM | B20517PR | JP GROUP | 3518600909 | KAGER | 120420 |
| KAISHIN | A10027 | KAMOKA | F226401 | KAVO | HA690 |
| KAVO PARTS | HA690 | KNECHT | LX1030 | KOLBENSCHMIDT | 50013977 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1714700 | KRAFTVOLL GERMANY | 06010106 | LEINA | QF36A00075 |
| LUCAS FILTERS | LFAF214 | LYNX | LA1340 | M-Filter | K779 |
| MagnetiMarelli | 600000029710 | MagnetiMarelli | 154065012170 | MALO | 1500402 |
| MANN-FILTER | C2676 | MAPCO | 60527 | MASTER SPORT | 2676LFPCSMS |
| MASTER-SPORT | 2676LFPCSMS | MAXGEAR | 260560 | MDR | MAF3H10 |
| MEAT&DORIA | 18137 | MECAFILTER | ELP9143 | MEYLE | 37123210019 |
| MGA | FA3228 | MILES | AFAU072 | MISFAT | P266 |
| Mobis | 281112F100 | Mobis | 16546N4200 | Mobis | 28432D000 |
| Mobis | S281132D000 | Mobis | 281132F000 | Mobis | 281132D000 |
| Mobis | S281132F000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai COUPE (GK) | Фільтр Hyundai ELANTRA седан (XD) | Фільтр Hyundai ELANTRA (XD) |
| Фільтр Hyundai COUPE (RD) | Фільтр KIA CERATO НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (LD) | Фільтр KIA CERATO седан (LD) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1030 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 41 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Tiburon, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота 1 [мм] | 41 |
| Висота паковання | 30 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611418 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 256 |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 438 ₴

