Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611427

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX989
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63287 | AC | PC1088 | AC | ADC42222 |
| ALCO FILTER | MD9914 | ALPHA FILTER | AF1750 | AMC Filter | MA4478 |
| ASHIKA | 2005598 | ASHUKI | C04950 | BALDWIN | PA4016 |
| BERNHARDT | DAF989 | Blue Print | ADC42222S | Blue Print | ADC42244 |
| Blue Print | ADC42222 | BOSCH | 1457433965 | BOSCH | S3965 |
| BREMSI | FA1643 | CHAMPION | U675606 | CHAMPION | CAF100675P |
| CHAMPION | U675 | CLEAN FILTERS | MA1138 | COMLINE | CMB12346 |
| Delphi Poland S.А. | AF0382 | DENCKERMANN | A140141 | DIAMAX | DA2534 |
| DJ PARTS | FA1052 | DYNAMATRIX | DAF989 | EUROREPAR | 1667453980 |
| FENOX | FAI199 | FIL FILTER | HP5042 | FILTRON | AP1721 |
| FRAM | CA7142 | FRAM | CA5506 | FRAM | AF7833 |
| Fram-Au | CA7142 | GOODWILL | AG5191 | GOODWILL | AG519 |
| GREAT WALL | 1109100K01 | HENGST FILTER | E1256L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1325020 |
| Herth+Buss | J1325020 | HOFFER | 16061 | HOLA | SA139 |
| IAP QUALITY PARTS | 12112041 | Interparts | IPA327 | IPS Parts | IFA3598 |
| Japanparts | FA598S | Japanparts | JFA598S | JAPKO | 20598 |
| JC PREMIUM | B25020PR | JS ASAKASHI | A346J | JS ASAKASHI | A346 |
| JS ASAKASHI | A3014 | KAGER | 120445 | KAISHIN | A346 |
| KAVO | MA4478 | KAVO PARTS | MA4478 | KNECHT | LX989 |
| LEINA | QF36A00059 | LUCAS FILTERS | LFAF418 | LYNX | LA391 |
| MagnetiMarelli | 600000033050 | MagnetiMarelli | 154085193650 | MANN-FILTER | C2332 |
| MASTER SPORT | 2332LFPCSMS | MASTER-SPORT | 2332LFPCSMS | MASUMA | MFA469 |
| MDR | MAF3598 | MEAT&DORIA | 16061 | MEC-DIESEL | 401180 |
| MECAFILTER | ELP3978 | METAL LEVE | LX989 | MEYLE | 32123210004 |
| MILES | AFAI096 | MISFAT | P648 | MITSUBISHI | MR571473 |
| MITSUBISHI | MD620473 | MITSUBISHI | XD620456 | MITSUBISHI | MD620456 |
| MITSUBISHI | MR571471 | MITSUBISHI | MD620472 | MITSUBISHI | MZ311783 |
| MITSUBISHI | MZ690194 | MITSUBISHI | MZ311783T | MITSUBISHI | AW340573 |
| MITSUBISHI | MD571471 | MOTAQUIP | VFA783 | MULLER FILTER | PA3287 |
| NIPPARTS | J1325020 | Nissan | AY120MT004 | NPS | M132I20 |
| PARTS MALL | PAG013 | PATRON | PF1104 | PEMEBLA | JAPFA598S |
| POLCAR | BS1457433965 | PROFIT | 15420009 | PURFLUX | A1881 |
| PURFLUX | A346 | PUROLATOR | A35050 | PUROLATOR | A34715 |
| Q-fix | Q0810801 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mitsubishi L 400 АВТОБУС (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | Фільтр Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | Фільтр Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) |
| Фільтр Mitsubishi SIGMA (F2_A, F1_A) | Фільтр Mitsubishi 3000 GT КУПЕ (Z1_A) | Фільтр Mitsubishi PAJERO SPORT I (K7_, K9_) |
| Фільтр Mitsubishi SIGMA Station Wagon (F0_W) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX989 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 225.5 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 37 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, 3000 GT, Diamante, Galant, Sapporo, Pajero, Pajero Sport, Haval 5, Hover, Delica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.30300 |
| Висота 1 [мм] | 37 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611427 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 225,5 |
| Ширина паковання | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 480 ₴

