Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611417

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1039
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63182 | ACKOJA | A520431 | ALCO (ZYPERN) | MD9782 |
| ALCO FILTER | MD9782 | ALPHA FILTER | AF1711 | AMC | HA689 |
| AMC Filter | HA689 | ASHIKA | 20H0003 | ASHUKI | 03960150 |
| BERNHARDT | DAF1039 | Blue Print | ADG02224 | BORG & BECK | BFA2333 |
| BOSCH | 0986AF2001 | BOSCH | F026400164 | BREMSI | FA1144 |
| BROTHER | XDA022 | CHAMPION | U853606 | CHAMPION | U853 |
| CHAMPION | CAF100853P | CHAMPION LUBRICANTS | U853606 | CHAMPION LUBRICANTS | CAF100853P |
| CLEAN FILTERS | MA1191 | COMLINE | CHY12205 | CONTINENTAL | 28000204522 |
| Contitech | 28000204522 | COOPERS | PA7396 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7396 |
| DENCKERMANN | A140123 | DIAMAX | DA2095 | DJ PARTS | FA1058 |
| DYNAMATRIX | DAF1039 | FENOX | FAI167 | FILTRON | AP1083 |
| FRAM | CA8766 | FRAM | AF7959 | Fram-Au | CA8766 |
| GOODWILL | AG611 | GUD | AG1341 | GUD FILTERS | AG1341 |
| Hans Pries (Topran) | 820218 | HENGST FILTER | E883L | HENGSTENBERG | E883L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320510 | HOFFER | 18132 | HOLA | SA114 |
| IAP QUALITY PARTS | 12107075G | IAP QUALITY PARTS | 12107075 | Interparts | IPAH011 |
| IPS Parts | IFA3H03 | Japanparts | JFAH03S | Japanparts | FAH03S |
| JAPKO | 20H03 | JC PREMIUM | B20511PR | JP GROUP | 3518600809 |
| JS ASAKASHI | A9310 | KAGER | 120421 | KAISHIN | A10015 |
| KAVO | HA689 | KAVO PARTS | HA689 | KNECHT | LX1039 |
| KOLBENSCHMIDT | A520431 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1714750 | LEINA | QF36A00069 |
| LUCAS FILTERS | LFAF441 | LYNX | LA1185 | M-Filter | K733 |
| MagnetiMarelli | 154065011910 | MagnetiMarelli | 600000029690 | MALO | 1500249 |
| MANN-FILTER | C2469 | MAPCO | 60528 | MASUMA | MFAK325 |
| MAXGEAR | 261394 | MDR | MAF3H03 | MEAT&DORIA | 18132 |
| MECAFILTER | ELP9196 | MEYLE | 37123210010 | MGA | FA3213 |
| MILES | AFAU073 | MISFAT | P267 | Mobis | 2811337101AT |
| Mobis | PA7396 | Mobis | S2811337101 | Mobis | 2811337101 |
| Mobis | 3811337101 | Mobis | CA8766 | MOTAQUIP | VFA84 |
| MOTRIO | 8550500529 | MULLER FILTER | PA3182 | NIPPARTS | J1320510 |
| NPS | H132I14 | ONNURI | GFAH018 | OPEN PARTS | EAF349310 |
| PARTS MALL | PAA028 | PATRON | PF1272 | PEMEBLA | 3A45 |
| PEMEBLA | JAPFAH03S | POLCAR | BSF026400164 | POLCAR | PA7396 |
| POLCAR | FLAP1083 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai SONATA IV (EF) | Фільтр Hyundai TRAJET (FO) | Фільтр KIA MAGENTIS (GD, MS) |
| Фільтр KIA MAGENTIS (MG) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1039 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 41.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Highway, Magentis, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.23000 |
| Висота 1 [мм] | 41,5 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611417 |
| Найбільша довжина [мм] | 239 |
| Номер ходової частини від | 3B-W-340 001 |
| Ширина паковання | 250 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 392 ₴

