Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611272

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX819
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60735 | AC | PC2326E | ALCO FILTER | MD9620 |
| ALPHA FILTER | AF1705 | ASAM | 70267 | AUTOMEGA | 180027610 |
| AUTOMEGA | 30133084306C | BERNHARDT | DAF819 | Blue Print | ADV182208 |
| BORG & BECK | BFA2017 | Borsehung | B12805 | BOSCH | 0986TF0127 |
| BOSCH | 0986626819 | BOSCH | 0986AF2106 | BOSCH | F026401728 |
| BOSCH | 1457433046 | BOSCH | S3046 | BSG | BSG90135017 |
| BUGIAD | BSP20848 | CHAMPION | CAF100814P | CHAMPION | U814606 |
| CHAMPION | U814 | CLEAN FILTERS | MA1354 | COMLINE | EAF422 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7373 | Delphi Poland S.А. | AF20072 | DENCKERMANN | A140117 |
| DIAMAX | DA2018 | DJ PARTS | FA1701 | FEBI BILSTEIN | 23334 |
| FENOX | FAI194 | FI.BA filter | FA2040 | FIL FILTER | HP2184 |
| FILTRON | AP1792 | FRAM | AF3593 | FRAM | CA9409 |
| GM | 8250 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8250 | GM Korea | 8250 |
| GOODWILL | AG213 | Hans Pries (Topran) | 109043 | HENGST FILTER | E399L |
| JC PREMIUM | B2A015PR | JP GROUP | 1118601600 | JS ASAKASHI | A0257 |
| KAGER | 120283 | KAMOKA | F203101 | KLAXCAR FRANCE | FA020z |
| KOLBENSCHMIDT | 50013446 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1710150 | LEINA | QF36A00191 |
| LYNX | LA1009 | M-Filter | K721 | MagnetiMarelli | 154098959130 |
| MagnetiMarelli | 152071761663 | MANN-FILTER | C271921 | MAPCO | 60817 |
| MASTER-SPORT | 271921LFPCSMS | MASTER-SPORT | 450001042KITMS | MAXGEAR | 260156 |
| MECAFILTER | ELP3958 | MEYLE | 1121330003 | MGA | FA3068 |
| MISFAT | P409 | MOTAQUIP | VFA1030 | MULLER FILTER | PA735 |
| Omnicraft | 2133041 | OPEN PARTS | EAF302510 | Optimal | FA00935 |
| P.B.R. | AI5254 | PARTS MALL | PAX067X | PATRON | PF1158 |
| PROFIT | 15121030 | PURFLUX | A1119 | PUROLATOR | A45457 |
| PZL SEDZISZOW | WA50630 | Quinton Hazell | QFA0298 | RIDER | RD1340WA6726 |
| ROVER | FA3068 | SAKURA | A31060 | SAKURA Automotive | A31060 |
| SCT Germany | SB2166 | Sofima | S5302A | STARLINE | SFVF2885 |
| Stellox | 7100819SX | SWAG | 30923334 | TECNECO FILTERS | AR2035PM |
| TECNOCAR | A2035 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0714219 | UFI | 3016200 |
| UNICO FILTER | AE26701 | UNIFLUX FILTERS | XA490 | VAG | 06C133843 |
| VAICO | V100625 | Valeo | 585043 | WILMINK | WG1018428 |
| WILMINK | WG1216827 | WILMINK | WG1428584 | WIX FILTERS | WA6726 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A4 (8EC, B7) | Фільтр Audi A4 Avant (8ED, B7) | Фільтр Audi A4 (8E2, B6) |
| Фільтр Audi A4 Avant (8E5, B6) | Фільтр Audi A4 КАБРИОЛЕТ (8H7, B6, 8HE, B7) | Фільтр Seat EXEO (3R2) |
| Фільтр Seat EXEO ST (3R5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX819 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 266.5 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.50000 |
| Висота 1 [мм] | 70,3 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611272 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 266,5 |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 599 ₴

