Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB C, E (180, 200, 250) 12- (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
6410990619

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX3775
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63709 | ALCO FILTER | MD5368 | AMC Filter | NA2634 |
| BERNHARDT | DAF3775 | COMLINE | EAF913 | DENCKERMANN | A141791 |
| DIAMAX | DA2947 | Hans Pries (Topran) | 409120 | HENGST FILTER | E1145L |
| KAVO PARTS | NA2634 | MagnetiMarelli | 154072371425 | MagnetiMarelli | 153071762355 |
| MANN-FILTER | C14006 | MAPCO | 60781 | MERCEDES-BENZ | A2740940004 |
| MERCEDES-BENZ | 2740940004 | MULLER FILTER | PA3709 | Nissan | 16546HG00B |
| Quinton Hazell | QFA0984 | SCT Germany | SB2337 | Sofima | S7A92A |
| Stellox | 7101946SX | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214209 | VAICO | V301023 |
| WILMINK | WG1888849 | WILMINK | WG1426412 | WIX FILTERS | WA9785 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mercedes-Benz |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX3775 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 138.4 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 257 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | SLC, C-Class, GLC, Q50, Q60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.39500 |
| Висота паковання | 150 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6410990619 |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 1 640 ₴

